kominki i prace remontowo -budowlane. Prace budowlane zgodne z certyfikatami UE- Nasze projekty były zrealizowane w USA, Niemcy, Irlandia, Wielka Brytania, Słowacja, Czechy, Austria, Niemcy, Węgry, Ukraina, Serbia, Maroko, Tunezja, Włochy, Belgia, Holandia. Projekty i realizacja dostosowana do oczekiwań klienta.

Polisa ubezpieczeniowa naszej Firmy

Gwarancja jakości usług

Coraz więcej klientów zwraca się z zapytaniem o gwarancję i jakość usług. Pokazujemy, że nasze usługi objęte są zabezpieczeniem – stosowną polisą ubezpieczeniową. 

W trosce o bezpieczeństwo Naszych Klientów – Kominki Eugeniusz Maciaszek – oprócz standardowej polisy – posiadamy klauzule dodatkowe szkodach w rzeczach powierzonych będących przedmiotem obróbki lub naprawy.

Jest to bardzo ważne, gdyż czasem dochodzi do szkód w naprawie czy obróbce , które są niezawinione .

Kominki – Odpowiedzialność cywilna za produkt, prace lub usługi.

Naszym klientom dajemy również pewność , ze Nasze produkty, prace i usługi – są najwyższej jakości. Dlatego by w pełni zadowolić klientów podjęliśmy decyzję  o  podniesieniu Sumy Ubezpieczenia do 200.000 zł .

 Dlatego przekazujemy informację o Naszej polisie ubezpieczeniowej – której zakres obejmuje nie tylko ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Naszej Firmy ale również produkt, prace i usługi ,które wykonujemy w Europie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe ponosi odpowiedzialność również za produkt i usługę świadczoną przez Naszą Firmę a także za mienie powierzone będące przedmiotem obróbki lub naprawy.  Oprócz Naszej polisy – klienci mają zapewnioną gwarancję producenta przedmiotów, które wykorzystujemy do realizacji prac – na przykład gwarancję  na wkład grzewczy wykorzystany w budowie kominka.

Współpracujemy z Naszym Agentem ubezpieczeniowym – i w przypadku realizacji projektów na wyższe  kwoty – możemy przed rozpoczęciem prac okazać nową polisę ubezpieczeniową na wyższe kwoty –  jeśli realizacja prac wykonywana jest poza UE lub na życzenie Klienta.